W jakim domu chcę zamieszkać?

Wybór tego jedynego domu w gąszczu kilkuset gotowych domów może nie być najłatwiejszym zadaniem. Rozumiemy Twoje dylematy. Przygotowaliśmy proste i intuicyjne narzędzie, które w kilkunastu pytaniach pozwoli Ci opowiedzieć nam o swoich potrzebach oraz pomysłach na dom.

  • Powiedz nam, czego potrzebujesz: Zapytamy, ile potrzebujesz pokoi, czy chcesz mieć garaż, jaką masz działkę, czy potrzebujesz finansowania na budowę domu. Nasz Asystent krok po kroku przeprowadzi Cię przez najważniejsze zagadnienia dotyczące przyszłego domu.
  • Dopasowane propozycje: Na podstawie Twoich odpowiedzi przygotujemy dla Ciebie listę domów, które spełniają Twoje oczekiwania, co znacznie ułatwi Ci wybór wymarzonego domu.
  • Analiza działki: Nie tylko pomożemy Ci wybrać dom, ale także zbadamy możliwości budowy na Twojej działce, aby upewnić się, że projekt będzie zgodny z Twoimi preferencjami i możliwościami formalnymi. Wystarczy, że wskażesz nam swoja działkę i prześlesz plan zagospodarowania przestrzennego, a my zajmiemy się resztą.
  • Szybki kontakt z doradcą: Po wypełnieniu kwestionariusza nasz doradca skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin, aby przedstawić nasze propozycje, omówić szczegóły i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania związane z wyborem domu.

Skorzystaj z naszego Asystenta wyboru domu i pozwól nam zająć się resztą. Przygotujemy dla Ciebie listę domów, które spełniają Twoje oczekiwania.